پرينتر پزشکي سوني UP-D711MD


دقت : 300 dpi

تکنولوژي پرينت: حرارتي مستقيم

سرعت چاپ: در حالت پرسرعت 5 ثانيه و در حالت عادي 8 ثانيه

معرفي پرينتر پزشکي حرارتي UP-D711MD Sony


براي تشخيص واضح تر و سريعتر پزشکان از دستگاه تصوير برداري ديجيتال استفاده مي شود که در دو نوع پرينتر پزشکي حرارتي و پرينتر پزشکي ليزري مي باشد.


اين دستگاه هاي تصوير برداري پزشکي  باعث شده اند کاربر ديگر نيازي به اتاق تاريک ( تاريکخانه)، حمل فيلم و استفاده از مواد شيميايي خطرناک را نداشته باشد.


پرينتر پزشکي حرارتي Sony UP-D711MD يک چاپگر پزشکي ديجيتال سياه و سفيد است که براي چاپ تصاوير پزشکي در اندازه A7 طراحي شده است.


اين پرينتر پزشکي، سبک، جمع و جور و کم جا است که به راحتي با ادوات پزشکي ادغام شده و کپي هاي بسيار با کيفيتي را توليد مي کند.


چاپگر سوني UP-D711MD با ابعاد 125*140*70 ميلي متر و وزن فقط 1 کيلوگرم براي نصب در محيط هاي باليني که در آن فضا محدود است يا به قابليت حمل آسان نياز است، ايده آل مي باشد.


پرينتر پزشکي Sony UP-D711MDبا بيش از دو دهه تجربه در چاپ پزشکي، کيفيت تصوير و صرفه اقتصادي و اطمينان را براي کاربران به وجود مي آورد.


معرفي پرينتر پزشکي حرارتي UP-D711MD Sony


قابليت ها و کارايي هاي فني پرينتر پزشکي سوني UP-D711MD


فن آوري چاپ حرارتي ثابت شده سوني، اطمينان از چاپ  تک رنگ پرينتر پزشکي حرارتي سوني Sony UP-D711MD و با وضوح تقريبي 300 dpi و پردازش 8 بيتي را براي کاربران ايجاد مي کند.


پرينتر پزشکي Sony D711MD به طور مستقيم از منبغ V24-12DC و در اتصال به سيستم سونوگرافي متصل شده، تغذيه مي شود و نياز به برق اضافي را از بين مي برد.


مصرف انرژي اين پرينتر پزشکي درهنگام چاپ و در حالت آماده به کار بيش از 50 درصد در مقايسه با مدل قبلي کاهش يافته است.


با پرينتر پزشکي سوني UP-D711MD مي توانيد مناسب ترين رسانه چاپ را براي نيازهاي خود انتخاب کنيد.


قابليت ها و کارايي هاي فني پرينتر پزشکي سوني UP-D711MD


 Sony UP-D711MD مواد مصرفي پرينتر پزشکي


در پرينتر پزشکي UP-D711MD بارگذاري کاغذ سريع و آسان است. اين پرينتر داراي مواد مصرفي UPP-84HG و UPP-84S مي باشد.


کاغذ چاپ براق UPP-84HG کيفيت چاپ عالي نزديک به کيفيت عکاسي مي دهد. براي کاهش هزينه ها نيز مي توانيد از کاغذ چاپ UPP-84S استفاده کنيد که کيفيت چاپ بسيار خوبي دارد.


 Sony UP-D711MD مواد مصرفي پرينتر پزشکي


پرينتر پزشکي حرارتي سوني UP-D711MD Sony


براي انعطاف پذيري پرينتر پزشکي حرارتي سوني Sony UP-D711MD، طيف وسيعي از درايورهاي کامپيوتر براي ويندوز XP، ويستا، 7 و 8 ارائه شده است.


در پرينتر پزشکي UP-D711MD براي ارجاع راحت مشخصات چاپ، تنظيمات انتخاب شده مي تواند به صورت اختياري در يک فضاي خالي بر روي کاغذ نيز چاپ شود.


اين پرينتر پزشکي با چندين پيشرفت عملياتي و ارگونومي همراه بوده است ولي همچنان کم جا بوده و به راحتي با چرخ دستي هاي پزشکي ادغام مي شود.


مي توانيد براي کسب اطلاعات بشتر و همچنين دريافت قيمت و خريد پرينتر پزشکي سوني Sony UP-D711MD از طريق شماره 73027-021 با ما در تماس باشيد.


پرينتر پزشکي حرارتي سوني UP-D711MD Sony


مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : پزشکي ,پرينتر ,d711md ,حرارتي ,سوني ,sony ,پرينتر پزشکي ,پزشکي حرارتي ,سوني sony ,حرارتي سوني ,پزشکي سوني ,پرينتر پزشکي حرارتي ,باشد پرينتر پزشکي
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

mehdisadeghi پهنه ی کویر دژشکنان نادر خرید فروش پوشاک بچه در قشم پوشاک کودکان Anna دل نوشت jdjddjd Angel Jose لباس فرم