پرينتر سه بعدي TRONXY XY-2


حداکثر اندازه چاپ: 220 * 220 * 260 ميليمتر

ضخامت چاپ: 400 ميکرون

قطر فيلامنت: 1.75ميليمتر

تعداد نازل: 1 عدد


معرفي پرينتر سه بعدي TRONXY XY-2


پرينتر TRONXY XY-2، يک چاپگر سه بعدي با صفحه نمايش لمسي LCD  و رنگي و ساخته شده از يک قاب آلومينيومي است.


در معرفي پرينتر سه بعدي TRONXY XY-2 يکي از بهترين چاپگرهاي سه بعدي روميزي با کيفيت موجود در بازار است. اين محصول 99? از پيش نصب شده و کاليبراسيون مي شود و به همراه با مجموعه ابزار و راهنماي گام به گام به مشتري عرضه مي شود. مشتري براي نصب اين محصول فقط نياز به اعمال 4 مرحله دارد و تعمير و نگهداري از آن نيز فوق العاده آسان است.


معرفي پرينتر سه بعدي TRONXY XY-2


پرينتر سه بعدي صنعتي TRONXY XY-2 با يک حجم چاپي بالا در ابعاد 220*220*260 ميلي متر،کيفيت چاپ شگفت انگيزي را نيز ارائه مي دهد که آن را به يکي از بهترين پرينترهاي 3 بعدي براي استفاده حرفه اي تبديل مي کند.


قابليت و کارايي هاي چاپگر سه بعدي XY-2


چاپگر سه بعدي XY-2 زماني که به توليد مدل هاي سه بعدي مي پردازد، دقت و تکرار پذيري در قطعات چاپ شده سه بعدي در آن فوق العاده چشمگير است. اگر شما نياز به يک چاپگر سه بعدي داريد که بتواند به طور قابل اعتماد بسياري از اشياء سه بعدي را به طور دقيق بازتوليد کند، TRONXY XY-2 يک انتخاب فوق العاده است.


  اين پرينتر سه بعدي مقرون به صرفه يک صفحه نمايش لمسي کنترل کننده LCD تمام رنگي دارد که به شما اجازه مي دهد فايل ها را به راحتي مشاهده و انتخاب کنيد تا روند چاپ به راحتي انجام شود.


قابليت و کارايي هاي چاپگر سه بعدي XY-2


ارتفاع لايه توصيه شده براي چاپ بين 0.1-0.4 ميلي متر است و مي تواند با سرعت چاپي تا حدود 100 ميلي متر بر ثانيه چاپ کند.


با استفاده از توانايي چاپ از طريق کارت SD، شما مي توانيد در هر زمان و مکاني با کامپيوتر خود دستور چاپ را براي اين پرينتر سه بعدي صادر کنيد.

در ادامه قابليت ها و کارايي هاي چاپگر سه بعدي XY-2 بايد گفت که يک پلت فرم گرم براي چاپ در PLA و ABS دارد و از طيف گسترده اي از مواد ترموپلاستيک هاي معمول و معروف به Flexibles استفاده مي کند.


مواد مصرفي در اين پرينتر سه بعدي صنعتي شامل فيلامنت هاي PLA / ABS / HIPS / WOOD مي باشد. 


قابليت و کارايي هاي چاپگر سه بعدي XY-2


پرينتر سه بعدي TRONXY XY-2


حرکات مداوم و پايدار موتور در اين پرينتر باعث کاهش نويز و افزايش دقت چاپ و همچنين سرعت بالاي چاپ مي شود.


استفاده از دو فن در پرينتر سه بعدي TRONXY XY-2 که شامل فن خنک کننده فيلامنت و فن خنک کننده هيتر باعث بهتر خنک شدن دستگاه شده و قطعات پرينت شده از مقاومت بالايي برخوردار هستند.


براي کسب اطلاعات بيشتر در مورد پرينتر سه بعدي مي توانيد به مقاله پرينتر سه بعدي چيست و يا پرينتر سه بعدي چطوري کار ميکنه مراجعه کنيد.


همچنين براي اطلاع از قيمت و خريد پرينتر سه بعدي TRONXY XY-2 مي توانيد با شماره 73027-021 تماس بگيريد.


پرينتر سه بعدي TRONXY XY-2مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نانوشته ها Veronica MAJ Arts Studio موزه درد معاصر پیچک خیال لباس فرم مرجع توسعه دهندگان وب خريد بليط هواپيما، قطار، اتوبوس ارزان Matt