پد امضا الکترونيک وکام Set STU-530


تکنولوژي مانيتور: رزونانس الکترومغناطيسي

رزولوشن: 480*800 پيکسل

معرفي و بررسي پد امضاي ديجيتال Wacom Set STU-530


پد امضاي ديجيتال وکام Wacom Set STU-530 داراي يک صفحه نمايش 5 اينچ با تکنولوژي LCD است که از کيفيت بسيار زياد و رزولوشن بالا برخوردار بوده و فضاي زيادي را براي هر دو امضا و پيام هاي تبليغاتي فراهم مي کند.


با طراحي ارتقاء يافته، نازک، جمع و جور و صفحه مسطح تجربه امضا بسيار راحت است.


صفحه نمايش بزرگ و پوياي آن يک گزينه ايده آل براي کسب و کارهايي که مايل به استفاده از پد امضا براي تبليغات، آگهي دادن و يا برند سازي هستند، تبديل مي کند.


 براي معاملات امن و مطمئن، رمزگذاري AES 256 بيتي به همراه تبديل کليد واژه هاي RSA 2048 بيتي در پد تعبيه شده است.


معرفي و بررسي پد امضاي ديجيتال Wacom Set STU-530


هر واحد از دستگاه هاي STU-530 يک شناسه سخت افزاري منحصر به فرد براي تعيين دقيق يک دستگاه واحد که براي يک امضاي خاص استفاده مي شود را به اختصاص داده است.


 براي معاملات امن و مطمئن، رمزگذاري AES 256 بيتي به همراه تبديل کليد واژه هاي RSA 2048 بيتي در پد تعبيه شده است.


هر واحد از دستگاه هاي STU-530 يک شناسه سخت افزاري منحصر به فرد براي تعيين دقيق يک دستگاه واحد که براي يک امضاي خاص استفاده مي شود را به اختصاص داده است.


قلم Wacom را مي توان به پد وصل کرد تا از گم شدن و يا در دسترس نبودن آن جلوگيري کند.


قابليت و کارايي پد امضاي ديجيتال وکام Set STU-530


صفحه نمايش LCD 5 اينچي با رزولوشن 800*480 براي حداکثر تاثير گذاري در هنگام جمع آوري امضاها و يا نمايش تبليغات، آگهي دادن و يا برند سازي طراحي شده است.


فناوري EMR با حق ثبت اختراع براي شرکت وکام  (Wacom) يک قلم بدون نياز به تعمير و نگهداري را براي STU-530 Signature set فراهم کرده است.


سطح شيشه اي سخت شده که مخصوص امضاء کردن مي باشد از LCD محافظت مي کند و در برابر خراش بسيار مقاوم است.


قابليت و کارايي پد امضاي ديجيتال وکام Set STU-530


با تجربه استفاده مداوم و تست هاي سخت گيرانه، سطح بدون هيچ گونه خراشي توانايي جمع کردن بيش از 500,000 امضا را دارد.


قلم بي سيم و بدون باتري با قابليت شناسايي 1024 سطح فشار به گونه اي طراحي شده است که قابليت ضبط دقيق امضا در اثر فشار قلم منحصر به فرد وکام را در داده هاي بيومتريک داشته باشد.


رمزگذاري پيشرفته RSA / AES براي انجام معاملات ايمن در نظر گرفته شده است همچنين طراحي آن براي استفاده در اين موارد نيز جمع و جور و با دوام است.


پد امضاي ديجيتال وکام Wacom Set STU-530


STU-530 Signature set با ترکيب نگه دارنده قلم و قفل کابل USB يک منطقه مناسب براي قرار دادن قلم را فراهم مي کند. به علاوه قفل USB از قطع اتصال تصادفي کابل USB جلوگيري مي کند.


در STU-530 Signature set از شناسه سخت افزار منحصر به فرد استفاده شده است، بنابراين فقط ابزار دقيقي که شناسايي مي شوند را مي توان براي امضا کردن به کار برد.


قفل يکپارچه در دستگاه تعبيه شده است که براي محافظت از دستگاه مي باشد. در صورت نياز مي توانيد از آن استفاده کنيد.


قلم نوري مدل STU-530 امضا دست نويس الکترونيکي را به صورت قانوني ضبط مي کند.علاوه بر ضبط امضا دست نويس، مي توان براي اهداف تبليغاتي، بازاريابي يا تجاري استفاده کرد.


پد امضاي ديجيتال وکام Wacom Set STU-530


همچنين بايد به اين نکته اشاره کرد که پد امضاي ديجيتال وکام Wacom Set STU-530 جايزه Red Dot را براي طراحي برجسته محصول برده است.


با صفحه نمايش LCD 5 اينچي و با وضوح بالا STU-530 Signature مجموعه اي ايده آل براي استفاده در شمارنده هاي POS و يا صندوق هاي مشتري محور است.


پد امضاي ديجيتال وکام Wacom Set STU-530 براي مناطق با ترافيک بالا و به ويژه سيستم هاي شمارنده (صندوق هاي فروش) و چک کردن ساخته شده است.


براي اطلاع از قيمت و خريد پد امضاي ديجيتال مدل Wacom Set STU-530 مي توانيد به سايت ايده برتر مراجعه کرده و يا با شماره 73027-021 تماس بگيريد.


پد امضاي ديجيتال وکام Wacom Set STU-530


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وب کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. موکب چهارده معصوم(ع) Monica استعلام هزینه ثبت شرکت دانلود آهنگ جدید Mauricio دانلود اهنگ خرید و فروش و رهن و اجاره روزهای زندگی وارش شــاعــرانــه هــا