بارکد خوان زبرا MS954پايه: ندارد

تکنولوژي خواندن: ليزري

معرفي و بررسي بارکد خوان زبرا Symbol MS954


بارکد خوان زبرا Zebra Symbol MS954 به شما کمک مي کند تا بدون نياز به در دست گرفتن آن در حين اسکن کردن عملا هر بارکد 1D را اسکن کنيد.


اين محصول به عنوان يکي از کوچکترين، سبک ترين و درخشان ترين اسکنرهاي ثابت موجود است که امروزه در دسترس بوده و به بازار عرضه شده است.


اين بارکدخوان براي طرح هاي دستگاه OEM که با محدوديت فضا رو به رو هستند مانند کيوسک و دستگاه هاي خودپرداز، تجهيزات تشخيصي باليني، ابزار پزشکي، دستگاه هاي بازي و Turnstiles و کنترل دسترسي ايده آل است.


معرفي و بررسي بارکد خوان زبرا Symbol MS954


در ادامه معرفي و بررسي بارکد خوان زبرا Symbol MS954 بايد بگوييم که اين اسکنر محدوده اسکن 47 درجه اي و 35 درجه اي کنترل شده دارد و مطابق با تقاضاهاي مشتري براي اکثر برنامه هاي کاربردي طراحي شده است.


بارکد اسکنر Symbol MS954 داراي سرعت 104 اسکن در ثانيه مي باشد و همچنين فاصله اسکن آن نيز از فاصله بسيار نزديک تا 88.9 سانتي متر مي باشد.


بارکد خوان زبرا Zebra Symbol MS954


زمان نصب و راه اندازي اين بارکد خوان فروشگاهي بسيار کم است و شما مي توانيد با نصب سريع زمان بيشتري را براي بازاريابي خود در نظر بگيريد و بيشتر در خدمت مشتريان باشيد.


بارکد خوان زبرا Zebra Symbol MS954 با تکنولوژي ساخت و نرم افزاري پيشرفته ارائه شده است.


بارکد خوان زبرا Zebra Symbol MS954


همچنين بايد به اين نکته اشاره کرد که بارکد خوان زبرا Zebra Symbol MS954 حتي بارکدهايي که داراي نمادهاي ضعيف چاپ شده و کنتراست کم هستند را نيز دريافت مي کند.


از نظر کارشناسان ايده برتر قيمت و خريد اين بارکد خوان مناسب فروشگاه با توجه به ويژگي هايي که دارد مقرون به صرفه است.


شرکت ايده برتر پارسيان به فروش انواع دستگاه بارکد خوان مي پردازد و شما مي توانيد براي خريد بارکد خوان بي سيم با واحد فروش اين شرکت به شماره 73027-021 تماس بگيريد.


بارکد خوان زبرا Zebra Symbol MS954مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروش ممبر ویستا رایانه اي اس پي نت عشق آنلاین Javad Graphic شمع و پروانه کار آفرینی تخصص نیست! مجله فارسی - مجله جالب و خواندنی جیرفت کار کانون نوجوانان شهید روانمهر